Adana Kombi Tamiri Servisi

Adana Kombi Tamiri Hemen Arayın

Adana Kombi Tamir Bakın Onarım Servisi olarak kombi, şofben ve elektrikli ani su ısıtıcısı tamir bakım onarımlarında her zaman yanınızdayız.

Kışın hava soğuk. Birden bire kombiniz çalışmamaya başladı. İlk yapacağınız elektrik enerjisinin olup olmadığını kontrol etmektir. Daha sonra sırasıyla doğalgazın olup olmadığını ocağınızı yakıp deneyebilirsiniz. Eğer doğal gaz da sistemde var ise bundan sonra yapmanız gereken kombinizin içerisinde suyun 1 bir bar ve üzerinde olup olmadığını kotrol etmektir. Eğer bütün bu sayılan , anlatılan şeyleri yaptıktan sonra halen kombiniz çalışmıyor ise tek yapmanız gereken ya kendiniz kombinize müdahale edip tamir etmek veya işinde ehil, kaliteli bir uzman teknik personeli evinize çağırmak olacaktır.

Adana Kombi Tamiri Hemen Arayın

Adana kombi tamir bakım servisi olarak değerli halkımıza yıllık olarak kombi bakımlarının yapılmasını tavsiye ediyoruz. Uzun yıllar kombi bakımı veya petek temizliği yapılmadığı durumlarda kombinizin kullanım ömrü her şeyden önce kısalıyor. Peteklerde kurum , pas , kir gibi etkenlerden dolayı petekler olumsuz etkileniyor. En azında her yıl olmasa bile iki senede bir kombi bakımını ve azami dört yılda bir ise kombi petekleri bakımını yaptırmanız sizlerin konforu açısından ve kışın en soğuk günlerinde ısıtıcısız bir şekilde kalmamak için yapılması elzemdir.

Adana Kombi Tamiri Bakım Onarım Servis Merkezi Olarak Kombi Bakımı Yapılışı;

Kombi Bakımları Nasıl Yapılır?

Kombi bakımında kombi içi ve dışı olumsuz etkilerden arındırılır. Yanma Odası kontrolü, faz kontrolü ,tesisat kontrolü, basınç ve kaçak kontrolü, iç tesisat kontrolü, petek tesisat kontrolü, su tesisat kontrolü, baca kontrolü, pompa kontrolü, fan kontrolü, diğer yazılmayan hususların kontrolü olarak yaklaşık 40 dakika bazen daha fazla süre ile kombi bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Sayfamızda kombilerin arıza durumunda neler yapılacağı ve arıza kodlarını bulabilirsiniz. Bu arıza kodlarına bakıp kombinizde ne tür bir arıza olduğu az da olsa anlaşılabilir. Kombi arıza kodları genel olarak bir yapı içermektedir. Sizlere spesifik olarak arıza şu veya bu dememektedir. En iyi ve kesin sonucu gelecek olan işinin ehli gerçek bir usta veya teknik personel tarafından konulacak teşhisten sonra anlaşılabilir. Bazı arızalar var günlerce sürmektedir. Kombiler çok kompleks cihazlar olup, çok kolay hiç değildir. Uzun bir tecrübe ve bilgi birikimi ve ustalık ile çözülebilmektedir.

Adana Kombi Tamiri Hemen Arayın