Adana Doğalgaz Kaçak Servisi

Adana Doğalgaz Kaçak Tamir Servisi

Adana da doğalgaz tesisatında meydana gelen gaz kaçaklarının arızası, giderilmesi ve diğer acil işlerinizde hızlı bir şekilde bize ulaşabilirsiniz.
Tek yapmanız gereken aşşağıda ki sekmeye tıklamak olacaktır.

HEMEN ARA

Adana çukurova doğalgaz kaçak arıza servisi
Adana Doğalgaz Arıza Tamir Servisi

Adana da ocak gaz kaçakları, kombi gaz kaçakları, fırınlı ocak gaz kaçakları, ve diğer doğalgaz tesisat gaz kaçaklarında ilk yapılacak işlem mevcutta bulunan gaz kaçağını tespit etmektir.

Gaz kaçağı tespit etmek son derece zaman alıcı ve uzun bir iştir. Bir tesisat yada cihazda gaz kaçağı var ise acil olarak gaz kaçağı ile cihazın bağlantılarını kapamak veya kesmek olacaktır. Misal olarak eğer tesisatınız da yani doğalgaz tesisatında bir kaçak var ise hemen tesisat giriş vanasını kapatmanız gerekmektedir.

Acil Yapılması Gerekenler

Doğalgaz tesisat giriş vanası evlerimizde giriş kapısının hemen önünde bulunan doğalgaz sayacının üzerinde bulunan küresel vanadır. Küresel vana kapatılarak doğalgaz’ın ana gaz tesisatı ile ilişkisi kesilmiş olacaktır. Ana doğalgaz tesisatı ile küresel vana yardımı ile kesilen gaz ilişkisinden sonra şehrinizde bulunan yetkili şirkete haber veriniz.

Adana için Aksa Gaz olup DOĞALGAZ ACİL HATTI 187 yi arayınız. Veya 444 4 187 den iletişime geçiniz. Adana Aksa gaz dan gelen yetkili teknik servis personeli ilk olarak evinizde gelen gaz kaçağı sonucu oluşan gaz kokusunun nereden geldiğini özel cihazlar ile tespit edecektir. Daha sonra size ne yapılması gerektiği ile ilgili bilgi verecektir. Eğer kendisi sorunu çözebilir ise size yardımcı olacaktır. Eğer Aksa Gaz Doğalgaz şirketi yetkili servis teknik personeli olan kişi durumu çözemeyecek şekilde bir durum ile karşılaşır ise hiç vakit kaybetmeden bizlere Hemen Ara Sekmesini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HEMEN ARA

Adana Aksa Gaz Doğalgaz Şirketi

Aksa gaz teknik personeli yetkili servis olan arkadaşımız doğalgaz kaçak sorununun çözümünde tekrardan sizleri ziyarete gelecek ve mevcut doğalgaz kaçağı giderilmiş ise yeniden gelip aynı kontrolleri sağlayacaktır. Kontroller sonucunda eğer herhangibir sorun kalmamış ve gaz kaçağı tespit edilemiyor ise doğalgazınızın yeniden kullanımına müsade edecek ve gerekli işlemleri yaparak geri gidecektir.

Aksa gaz doğalgaz temin eden dağıtıcı bir şirket olup sizlere ne yapılması gerektiğini söyleyecek ve doğalgazınızı güvenli bir şekilde kullanılmasına öncülük edecektir.

Nerelerde Doğalgaz Kaçağı Olabilir?

Doğalgaz kaçağı genellikle bağlantı yerlerinde olabilmektedir. Misal olarak söyleyecek olursak ocak bağlantı yerleri, kombi bağlantı yerleri, şofben bağlantı yerleri, doğalgaz sayacı bağlantı yerleri, doğalgaz küresel vana bağlantı yerleri. Ocak doğalgaz fleksisi, doğalgaz hortumu, kombi doğalgaz fleksisi hortumu, sayaç fleksisi veya doğalgaz sayaç bağlantı yerlerinden doğalgaz kaçağı olabilmektedir.

Ocak veya kombi veya doğalgaz sayaç etrafında bir gaz kokusu hissetmeniz durumunda h,ç vakit kaybetmeden adana Aksa Gaz Doğalgaz Acil hattını arayınız. Telaşlanmaya veya stres yapmaya gerek yoktur. Sizin telaşlanmanız ve stres yapmanız durumu iyice karmaşık hale getirecektir. Son derece sakin ve rahat olmanızı tavsiye ediyoruz.

Güvenle Geleceğe Emin Adımlarla İlerleyiniz.

HEMEN ARA

Adana da doğalgaz tesisat kaçağı, doğalgaz sayacından gaz kaçağı, ocak veya fırın veya da kombinizden herhangibir doğalgaz kaçağı olması durumunda acil teknik servis hizmet numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.