Kategoriler
Uncategorized

Adana Kombi Bakım Servisi

Adana Kombi Bakım Servisi

Isıtma teknolojileri piyasasında uzun yıllardan beri hizmet veren Adana kombi bakım servisi, dinamik ve deneyimli  uzman kadrosuyla piyasadaki çoğu kombi markaları için servis hizmeti vermektedir. Sektörde gündüz gece demeden resmi tatil günleri ve hafta sonları da dahil olmak üzere haftanın yedi günü müşterilerimize yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet etmektedir. Firmamız her geçen gün gelişen teknolojiyi ve kombi alanındaki  teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir. Bu yüzden sektördeki faaliyet alanlarını günün ve sektörün ihtiyaçlarına göre büyüterek, deneyimli ve güçlü  teknik kadrosu ile gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde kombi sektöründe aranan, güvenilir bir kuruluş olmuştur. Adana Kombi Bakım Servisi olarak öncelikli misyonumuz özel sektörde ve kamuda müşterilerimizin ihtiyaçlarının her zaman değişebileceği günümüz koşullarında her zaman kaliteli  hizmet vermektir.

Kombi Bakımının Önemi

Evlerinizde ve işyerlerinizde bulunan kombilerinizin bakımlarını kış aylarına girmeden önce yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. Yaz aylarında yaptıracağınız bakım sorunsuz bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. Bu noktada Adana kombi bakım servisi ile çalışabilirsiniz. Kusursuz hizmet ve müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz.

Neden Adana Kombi Bakım Servisini Tercih Etmeliyim?

Adana kombi bakım servisi hizmet kadrosunu günden güne genişlemektedir. Hizmet kadrosuna, profesyonel, iş ahlakına sahip, güler yüzlü, müşteri taleplerini önemseyen bir ekibe sahip olduğu için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız çalışan ve müşteri haklarına riayet eden bir kurumsal kimliğe sahiptir. Kaliteli hizmeti uygun fiyata ve en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırması müşterilerimiz tarafından takdir edilmektedir. Ve firmamız her geçen gün kalitesini ve hizmet politikasını geliştirmek için çaba göstermektedir.

Kombi Bakımı Nasıl Yapılır?

Adımlar

1- Öncelikle kombinizin içerisindeki su boşaltılarak kirli su sistemden tahliye edilir.

2- Genleşme tankının hava miktarı ölçülür. Eğer ölçülen hava 0.75 mbar dan daha  az ise genleşme tankına 0.75 mbar’a kadar hava basılır ve bu oran kendi içinde dengelenir.

3- Arızalı kombinin yanma odası yerinden çıkarılır ve içerisinde oluşan pislik ve toz temizlenir.

4- Hemen ardından brülör sökülür ve bir adet tel fırça yardımı ile gözenekler iyice  temizlenir.

5- Sonraki işlem olarak kombinin fanı test edilir. Eğer fandan gelen bir yalpa ya da ses  varsa, fırça ve su yardımı ile bu bölümler temizlenir.

6- Fan temizliğinden sonraki işlem olarak kalorifer dönüş filtresi yerinden çıkarılarak temizlenir. (Bu  filtrenin temizlenmesi işlemi sizin kullanımınızda ortalama %10 tasarruf sağlayacaktır.)

7- Kombinin tamamında meydana gelen kir ve toz  temizlenir.

8- Tüm bu aşamalar yapıldığı esnada, kombiden sökülen yedek parçaların hepsi  büyük bir titizlikle bir araya toplanır ve kombinin suyu doldurulur.

9- Daha sonrasında kombinizin  gaz ayarları kontrol edilir ve kombinize  gaz sızdırıp sızdırmadığı ile alakalı  bazı kontrol testleri yapılır.

10- Son işlem kombiniz servis elemanı ve kullanıcı ile birlikte kontrol edilir. Ardından kombi kullanıcıya teslim edilir.

Adana Kombi Bakım Servisi İletişim

Adana kombi bakım servisi ile iletişime geçmek için 03224323380 nolu numarayı 7/24 arayabilirsiniz.